Wierzyca Pelplin - Start Miastko 8-0. Trener chce zapomnieć o tym meczu

Mateusz Węsierski
Wierzyca Pelplin - Start Miastko 8-0. W sobotę 11.10 o godz. 16.00 mecz z Jantarem Ustka Mateusz Węsierski
Seria czterech zwycięstw Startu Miastko została przerwana. Drużyna Mateusza Felke przegrała na wyjeździe z Wierzycą Pelplin aż 8-0.

Trener z oporem komentuje ten mecz, bo jego drużyna zawiodła na całej linii. W ciągu pierwszych 12 minut gospodarze strzelili aż 4 bramki. W tej sytuacji drużyna z Miastka załamała się psychicznie. Pierwszą połowę kończyła z wynikiem 5-0, a w drugiej stracili kolejne trzy bramki.

Komentarz trenera w piątek 10.10 w Dzienniku Powiatu Bytowskiego.

Wierzyca Pelplin - Start Miastko 8-0 (5-0)

Start Miastko: Dobrowolski - Świąder, Kłączyński, Kapica (40 Śliżewski), Czerwiński (80 Wolski), Bryndal, Szuta, Szłapiński (70 Trzeciński), Koniuszko (45 Zak), Husejko, Rzepiński