Maria Sowisło
z arch. UKS Junior Magiza Miastko
Srebrny medal z Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego do Grand Prix Polski oraz złoto III Turnieju Kwalifikacyjnym do Mistrzostw Polski – takie trofea do Miastka przywieźli zawodnicy UKS Junior Magiza Miastko.

Pierwszy krążek – srebro – wywalczył podczas Wojewódzkiego Turnieju Kwalifikacyjnego do Grand Prix Polski w Gdańsku Piotrek Biernacki. Pokonał bardzo dobrych ligowych zawodników z Pomorza. W finale nieznacznie przegrał z Igorem Francem z AZS AWFiS Balta Gdańsk. Nie gorzej poradził sobie Kacper Niewiadomski zajmując 11. miejsce na 32 juniorów. Kacper wygrał cztery pojedynki, przegrywając dwa z wyżej notowanymi drugoligowymi juniorami. Szczęścia nie miał Cyprian Adamczyk startujący w kategorii młodzików, który przegrał nieznacznie dwa mecze 2:3, wygrywając trzeci 3:0. W kategorii młodzików rywalizowało w sumie 42 zawodników.

Także w Gdańsku odbył się III Turniej Klasyfikacyjny do Mistrzostw Polski Juniorów. UKZ Junior Magiza Miastko reprezentowało troje zawodników: Zuzanna Czaja, Maks Alot oraz Igor Franc. Dla tego ostatniego z wymienionych – Igora – był to idealny dzień, bo wygrał turniej i zakwalifikował się do etapu ogólnopolskiego.
Zuzanna Czaja zajęła 8. miejsce, a Maks Alot zaliczył nieudany występ i uplasował się ostatecznie na 9. miejscu. Alot nie stracił ducha, bo zagrał w turnieju pocieszenia i go po prostu wygrał.