V liga. Trzecia z kolei porażka Startu Miastko. Gola stracili w ostatniej minucie.

Mateusz Węsierski
Start Miastko zaliczył trzecią z kolei porażkę
Start Miastko zaliczył trzecią z kolei porażkę Mateusz Zarychta
Trzecia pod rząd porażka Startu Miastko. Drużyna Mateusza Felke przegrała na własnym boisku z Drzewiarzem Rzeczenica 1:2.

Start kontrolował całą pierwszą połowę, co zaowocowało golem Adriana Kundro, który strzelił na 1:0 w 20 minucie. Wykorzystał prostopadłe podanie Kapicy.

Druga połowa to brak groźnych sytuacji. Drużyna z Rzeczenicy cofnęła się sporadycznie wyprowadzając kontry. Jedna z nich, przeprowadzona w ostatniej – 94 minucie – okazała się zabójcza dla Startu.

Przeczytaj też o wygranej Startu z Rowokołem Smołdzino i porażce Diamentu z Piastem
W bardzo trudnych warunkach atmosferycznych i na trudnym boisku przyszło rywalizować Diamentowi Trzebielino z beniaminkiem - Rowokołem Smołdzino. Mecz zakończył się polubownym remisem 1:1 (0:0), ale oba zespoły mają duży niedosyt, gdyż każdy przy odrobinie szczęścia mógł wygrać.

Start Miastko - Drzewiarz Rzeczenica 1:2 Bramki: 1:0 Kundro (20)
Start Miastko: Dobrowolski - Śliżewski, Goman, Świąder (ż.k.), Miastkowski (70. Ferenc), Kapica, Ciemniewski, Kundro, Smoluchowski (70. Szopa), Babiarz (46. Szuta), Ł. Mostowski

Rowokół Smołdzino - Diament 1:1 (0:0)Bramki: 1:0 - Rusinek (49), 1:1 - Jadłowski (74)
Diament: Gierlach - Rapita, Narloch, Michalak, Reclaw, Kępa (46. Grzybek), Kitowski (85. Grzybek), Bronka (64. Tęsny), Itrych ż.k. (77 Przybylski), Żukowski, Jadłowski

Relacje z obu meczów z komentarzami trenerów w piątek 12.10 w Dzienniku Powiatu Bytowskiego.