V liga. Diament Trzebielino - Start Miastko 4:2. To był mecz walki

(MATEO)
Piłkarze Startu przegrali z Diamentem Trzebielino 2:4
Piłkarze Startu przegrali z Diamentem Trzebielino 2:4 Mateusz Zarychta
Derby powiatu bytowskiego w V lidze to był prawdziwy mecz walki. Rywalizację o zwycięstwo było widać w każdej minucie, a jako pierwszy szalę na korzyść gości przeważył debiutujący w Starcie Miastko (były zawodnik Drutex-Bytovii) Tomasz Ciemniewski strzelając na 1:0 w 15 minucie.

Później gra układała się zgodnie z przysłowiem "raz na wozie, raz pod wozem", a ostatecznie Start przegrał 2:4.

Przeczytaj też o wygranej 2:1 z Rowokołem Smołdzino
Po dwóch porażkach - ze Skotawią i Diamentem - czas na zwycięstwo. W sobotę o godz. 15.00 Start gra u siebie z Rzeczenicą.

Szczegółowy opis spotkania z komentarzami trenerów w piątek 5.10 w Dzienniku Powiatu Bytowskiego.