Sukces młodzików Zapaśniczego Klubu Sportowego

(MATEO)
Bracia Szczęśni - Artur (czerwony kostium) i Radosław (niebieski)
Bracia Szczęśni - Artur (czerwony kostium) i Radosław (niebieski) ZKS Miastko
Komplet medali przywieźli zapaśnicy z Miastka z turnieju w Kartuzach p.n. Mistrzostwa Wybrzeża Kadetów i Juniorów oraz Turniej Pomorza Młodzików. Najlepiej walczyli młodzicy.

Artur Szczęsny w wadze do 32 kg w finale pokonał Nikodema Patera (Ajas Gdańsk) przez położenie na łopatki, a Filip Petrończak (38 kg) w finale wysoko “rozbił” na punkty Doriana Knopa (GKS Cartusia Kartuzy).

Przeczytaj także o ubiegłorocznych Mistrzostwach Wybrzeża w MIastku

Drugie miejsca zajęl Radosław Szczęsny (29 kg) i Jakub Bednarz (53 kg), a na trzecich stanęli Michał Kapiszka (42 kg) oraz Piotr Zabłocki (47 kg). Ponadto czwartą pozycję zdobył Paweł Zabłocki (53 kg), a piątą Jacek Kazimierczak (35 kg).

W grupie kadetów i juniorów walczył dodatkowo Jakub Bednarz (50 kg) zajmując pierwsze miejsce. W walce finałowej pokonał wyżej notowanego Mateusza Spychalskiego (UKS Ajas Gdańsk).