Piłka nożna - Miastko: Start Miastko - Dąb Kusowo 1:1. Piłkarz w roli dziennikarza

Paweł Mostowski
W poprzedniej rundzie Start m.in. zremisował z Orkanem Gostkowo 1:1
W poprzedniej rundzie Start m.in. zremisował z Orkanem Gostkowo 1:1 Start Miastko/archiwum
W ten weekend swoje rozgrywki rozpoczęła A klasa. W pierwszym meczu drużyna Startu Miastko gościła u siebie rywali z Kusowa. Miastczanie bardzo pomyślnie rozpoczęli spotkanie.

Już w 10 minucie meczu Łukasz Mostowski pewnym strzałem z ponad dwudziestu metrów pokonał bramkarza gości. Przez kolejne kilkanaście minut meczu Start atakował drużynę z Kusowa, lecz wynik do przerwy nie zmienił się.

W drugiej połowie meczu wydawało się, że bramka dla Startu jest tylko kwestią czasu, lecz 10 minut przed końcowym gwizdkiem sędziego padła bramka dla drużyny przyjezdnych. Kapitan drużyny z Kusowa strzałem z ponad 50 metrów zdobył wyrównującego gola.

Gospodarze po tym ciosie nie zdołali się podnieść. Mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Skład Startu Miastko:

Mirosław Kozioł, Kamil Wolski, Grzegorz Baryluk, Patryk Kapica, Wojciech Kunda, Paweł Mostowski, Łukasz Mostowski, Wojciech Szuta, Robert Dorawa, Waldemar Śliwa, Piotr Maćko.

Zmiany: Maciej Śliżewski, Rafał Jankowski, Artur Lipkowski, Tomasz Perlik

Paweł Mostowski pisze o Starcie
Photobucket

Autor ma 19 lat. Od 7 lat jest piłkarzem Startu Miastko. Gra na lewej pomocy. Studiuje też zaocznie dziennikarstwo na Politechnice Koszalińskiej. To jego debiut na naszych łamach, który jest zarazem początkiem współpracy. Od dziś, co tydzień, Paweł Mostowski będzie relacjonował mecze swojej drużyny.