Miastko - piłka nożna: Start pobił Granit 3:1

Paweł Mostowski
Start Miastko/archiwum
W sobotnie popołudnie na stadionie w Miastku odbyło się kolejne spotkanie Startu Miastko. Tym razem rywalem była drużyna Granitu Koczała. W tabeli dzieliła nas różnica 2 punktów, więc po ewentualnym zwycięstwie moglibyśmy "przeskoczyć" przeciwników w tabeli.

Mecz rozpoczął się fantastycznie dla Startu. Już w pierwszych 10 minutach padły dwa gole dla naszych piłkarzy. Pierwszym trafieniem popisał się Rafał Jankowski, chwilę później jego wyczyn powtórzył Łukasz Mostowski. Do przerwy wynik nie uległ zmianie.

Piłkarze Granitu wyszli na drugą połowę bardzo zdeterminowani. Efekt było widać już kilka minut po wyjściu na boisko, gdy po dośrodkowaniu zdobyli bramkę kontaktową. Nasi gracze nie zrazili się straconym golem i ruszyli do ataku. Wysiłki opłaciły się, gdyż w 70 minucie spotkania Wojtek Szuta umieścił piłkę w siatce po podaniu Roberta Dorawy. Ten gol uspokoił spotkanie. Mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla miastczan.

Po tym meczu Start zajmuję piątą pozycję w ligowej tabeli. Kolejne spotkanie piłkarze z Miastka zagrają w Gałąźni Wielkiej w sobotę o godzinie 15.00.