Miastko - piłka nożna: Sokół Wyczechy - Start Miastko 2:2

Paweł Mostowski
Po zwycięskim meczu z Gostkowem drużynę Startu Miastko czekał pojedynek w Wyczechach. Pierwsza połowa meczu nie obfitowała w piękne i składne akcje z obydwu stron, dlatego też emocji było jak na lekarstwo.

Dopiero w samej końcówce pod bramką gospodarzy zrobiło się gorąco, gdyż sędzia podyktował rzut pośredni w polu karnym naszego rywala. Do bramki było zaledwie kilka metrów. Wojciech Szuta, po podaniu od kolegi z zespołu, pewnym strzałem umieścił piłkę w siatce. Wynik do przerwy 0:1 dla Startu.

Na początku drugiej odsłony bramkę zdobyli gospodarze z Wyczech. Jednak zaledwie kilka minut później Start znowu wyszedł na prowadzenie po kolejnej bramce Wojtka Szuty. Gdy wydawało się, że zdobędziemy pewne trzy punkty na terenie rywala, wydarzyło się coś, czego nie można było przewidzieć. Sędzia podyktował dyskusyjny rzut karny dla gospodarzy. Jedenastkę pewnie wykonał gracz z Wyczech, ustalając końcowy wynik spotkania.

Start Miastko po czterech spotkania zajmuje 7 pozycję w tabeli z dorobkiem pięciu punktów. W sobotę o godzinie 16 serdecznie zapraszamy na szlagierowy pojedynek z Granitem Koczała. Drużyna ta jest niewątpliwie w ścisłym gronie kandydatów do awansu w tym sezonie, dlatego zapowiada się bardzo emocjonujące spotkanie.

Komentarz trenera oraz skład drużyny w piątek 24.09 w Dzienniku Powiatu Bytowskiego.