Miastko. Brązowe siatkarki

mateo
Siatkarki Moreny Miastko zajęły trzecie miejsce w pierwszym turnieju ogólnopolskiej Ligi Mini Piłki Siatkowej Dziewcząt. Do Środy Wielkopolskiej przyjechało 36 drużyn z całej Polski.

Morena I Miastko wygrała wszystkie mecze w swojej grupie i awansowała do półfinału. Morena II zajęła 3 miejsce i też awansowała. Do finału weszła już jednak tylko pierwsza drużyna. - Po bardzo ciężkich meczach w finale nasze dziewczyny zajęły 3 miejsce, zdobywając brązowe medale - mówi Waldemar Żurawik, trener siatkarek. - Druga drużyna ostatecznie zajęła 11 miejsce.
W bliźniaczym turnieju ?czwórek? Miastko też wystawiło drużynę. Po grach eliminacyjnych dziewczęta zajmowały drugą pozycję. Ostatecznie były 11 wśród 32 startujących drużyn. Z kolei w turnieju ?szóstek? klas gimnazjalnych dziewczyny z Miastka zajęły 10 miejsce.
- Były najmłodsze, ale zagrały bardzo ładnie - podkreśla Waldemar Żurawik. - Muszę za ten występ pochwalić wszystkie moje podopieczne.

?Brązowa? drużyna Miastko I. Od lewej stoją: Paulina Misiak, Alicja Grzesiuk, Aneta Prucnal, Joanna Bielawa i trener Waldemar Żurawik.