Bytovia Bytów przegrała na wyjeździe z Pomezanią Malbork

Rog.
Bytovia Bytów
Nie udał się wyjazd do Malborka Bytovii Bytów. Podopieczni Karola Szymleka przegrali 0:3. Mecz potwierdził, że nieprzypadkowo oba zespoły dzieli przepaść w tabeli IV ligi.

Przed tym spotkanie Pomezania Malbork zajmowała 6 miejsce w tabeli a Bytovia 15. Mecz w Malborku potwierdził, że to nie przypadek. Już w 5 minucie gospodarze objęli prowadzenie po strzale swojego kapitana, Roberta Wesołowskiego. W drugiej połowie kolejne dwie bramki dołożył najlepszy strzelec Pomezanii, Tomasz Grabowski, który trafił w 60 i 75 minucie.
Po 14 kolejkach Bytovia Bytów z 13 punktami jest 15. Pomezania awansowała na 3 miejsce. W najbliższej kolejce IV ligi Bytovia Bytów podejmie na własnym boisku Grom Nowy Staw.

MKS Pomezania Malbork -MKS Bytovia Bytów 3:0
bramki: Pomezania-Tomasz Grabowski(5′ 65′ 79′

Bytovia: Ł. Pupka Lipiński, A. Szmidke, G. Lejk, M. Cybula (51′ P. Leik), M. Wdowiak (88′ M. Wdowiak), M. Błaszkowski (80′ K. Kropidłowski), R. Regliński (69′ S. Wirkus), V. Kaydrovych, B. Chojnacki, K. Bąkowski (83′ J. Głowiński), A. Rzepinski