To konto zostało zablokowane

Jeśli to Twoje konto skontaktuj się z nami w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji

Zawody wędkarskie dla dzieci w Słosinku. Wygrał Przemysław Pietrołaj

2013-06-23 12:23:41

Członkowie szkolnych kół wędkarskich rywalizowali o puchary w ramach XV Spławikowych Zawodów Wędkarskich dla Dzieci nad jeziorem Słosineckim Wielkim. Wygrał Przemysław Pietrołaj.
- To coroczna impreza promująca zdrowy, aktywny styl życia bez nałogów i racjonalne spędzanie czasu wolnego - mówi Helena Binczyk, organizatorka zawodów, a jednocześnie opiekun szkolnego koła wędkarskiego przy Szkole Podstawowej w Słosinku.

W rywalizacji uczestniczyli także młodzi wędkarze z SP Świerzno.

Wygrał Przemysław Pietrołaj (SP Słosinko - 1075 pkt). Drugi był Mateusz Wiśniewski (SP Świerzno - 1050 pkt), a trzeci Szymon Bulczak (SP Świerzno - 780 pkt).

Do zdobywcy trzeciego miejsca trafił też puchar za największą rybę. To leszcz o długości 24,5 cm.

Zwycięzcy zawodów otrzymali puchary ufundowane przez koło PZW „Karaś” w Miastku oraz nagrody rzeczowe w postaci sprzętu wędkarskiego sfinansowane przez Miejsko-Gminną Komisję Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Miastku. Na zakończenie wszyscy spotkali się przy wspólnym ognisku.

- Za pomoc w organizacji zawodów szczególne podziękowania należą się panu Arkadiuszowi Opiela, za nieodpłatne użyczenie do wędkowania jeziora Słosineckiego Wielkiego oraz M. Antosik, J. Adamczyk i P. Binczyk za zasponsorowanie produktów na ognisko - dodaje Helena Binczyk.

http://miastko.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1650507,gmina-miastko-goscie-z-niemiec-w-slosinku-zorganizowano-tu,id,t.html;Przeczytaj też o gościach z Niemiec w Słosinku


Jesteś na profilu Mateusz Węsierski - stronie mieszkańca miasta Miastko. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj