To konto zostało zablokowane

Jeśli to Twoje konto skontaktuj się z nami w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji

Zatrzymani za kradzież rowerów i wędek. Podejrzani to dwaj 24-latkowie

2013-07-31 21:35:15

Miasteccy dzielnicowi zatrzymali dwóch młodych mężczyzn podejrzanych o włamanie do piwnicy i kradzież rowerów. Jeden z nich miał także ukraść wcześniej wędki. Zatrzymani to dwaj 24-latkowie. To oni mieli w połowie lipca włamać się do piwnicy w jednym z bloków w Miastku. Z pomieszczenia skradziono dwa rowery o wartości ponad 1 tys. złotych.

- Mundurowi ustalili prawdopodobnych włamywaczy odpowiedzialnych za kradzież rowerów. Dzielnicowi zatrzymali dwóch 24-letnich mężczyzn podejrzewanych o dokonanie tego przestępstwa. Obaj trafili do policyjnego aresztu - mówi Michał Gawroński, oficer prasowy policji.

Policjanci odzyskali jeden skradziony rower. Ponadto stróże prawa udowodnili jednemu 24-latkowi kradzież wędek o wartości 800 złotych.

- Mężczyzna ukradł je na początku roku z samochodu zaparkowanego w Pasiece - wyjaśnia Gawroński.

Za kradzież z włamaniem grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

http://miastko.naszemiasto.pl/artykul/1935046,tysiac-zlotych-mandatu-za-kradziez-butelki-wodki-z,id,t.html;Przeczytaj też o mandacie 1000 zł za kradzież wódki


Jesteś na profilu Mateusz Węsierski - stronie mieszkańca miasta Miastko. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj