To konto zostało zablokowane

Jeśli to Twoje konto skontaktuj się z nami w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji

XII Zawody Wędkarskie Parami z Łodzi. Zapowiada się rekordowa frekwencja

2013-08-16 12:15:11

Niezwykle atrakcyjnie zapowiada się XII edycja zawodów spinningowych organizowanych przez koło PZW Karaś Miastko. Organizatorzy przewidują, że te zawody wędkarskie spotkają się z zainteresowaniem nawet ok. 80 par.Zgłoszeń jest tyle, że zabrakło łodzi. Uczestników z pewnością przyciągają atrakcyjne nagrody ufundowane przez znaną w wędkarskim świecie firmę Dragon. Dodatkowe nagrody daje też PZW i liczni sponsorzy.

- To mogą być jedne z największych zawodów - mówi Tomasz Krauze z koła PZW Karaś.

Co ciekawe, wśród wszystkich uczestników zostanie rozlosowany elektryczny silnik do łodzi i mnóstwo nagród dodatkowych, co potęguje frekwencję.

Zbiórka i zapisy w niedzielę 18 sierpnia od godz. 6.00 rano. Każdy uczestnik musi wpłacić wpisowe w kwocie 35 zł. Na jednej łodzi może być dwóch zawodników, ale trzeba dostarczyć własne jednostki pływające. Obowiązkowe są też kamizelki ratunkowe. Początek łowienia o godz. 7.00. Zakończenie o godz. 13.00.Współorganizatorzy tej imprezy to Starostwo Powiatowe i gmina Miastko.

- Serdecznie zapraszam wszystkich pasjonatów wędkarstwa na zawody wędkarskie w Bobięcinie. Nie zabraknie dreszczyku emocji podczas walki o nagrody i rodzinnej atmosfery po zakończeniu łowienia - zachęca Zdzisław Ardzijewski, prezes koła PZW Karaś.

http://bytow.naszemiasto.pl/artykul/514012,gmina-miastko-ix-otwarte-zawody-spinningowe-parami-z-lodzi,id,t.html;Przeczytaj też o IX edycji tych zawodó

Jesteś na profilu Mateusz Węsierski - stronie mieszkańca miasta Miastko. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj