To konto zostało zablokowane

Jeśli to Twoje konto skontaktuj się z nami w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji

Wypadek w Dretyniu. 39-latek pijany i bez prawa jazdy spowodował tę stłuczkę

2013-09-10 11:54:41

Nietrzeźwy bez prawa jazdy spowodował wypadek w Dretyniu. 39-letni kierowca dostawczego citroena stanie teraz przed sądem.Do wypadku doszło w poniedziałek rano w Dretyniu (gm. Miastko). Jak wstępnie ustalili mundurowi, 39-letni kierowca citroena wyjeżdżając z bocznej drogi wymusił pierwszeństwo przejazdu i zderzył się z fordem.

Mężczyzna został przewieziony do szpitala. Okazało się również, że w organizmie miał ponad 0,6 promila alkoholu. Dodatkowo nie posiada prawa jazdy.

Policjanci wykonali oględziny pojazdów i miejsca wypadku. W najbliższym czasie śledczy przesłuchają kierowcę citroena i przedstawią mu zarzuty kierowania pojazdem mechanicznym w stanie nietrzeźwości oraz spowodowania zagrożenia w ruchu drogowym.

Kierowca odpowiedzialny za wypadek w Dretyniu może trafić nawet na 2 lata za kraty.

http://miastko.naszemiasto.pl/artykul/1887864,wypadek-na-stacji-paliw-w-pasiece-samochod-przejechal-po,id,t.html;Przeczytaj też o wypadku na stacji paliw w Pasiece


Jesteś na profilu Mateusz Węsierski - stronie mieszkańca miasta Miastko. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj