To konto zostało zablokowane

Jeśli to Twoje konto skontaktuj się z nami w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji

Wypadek na stacji paliw w Pasiece. Samochód przejechał po dziecku

2013-06-07 23:17:04

Samochód przejechał po dziecku na stacji benzynowej w Pasiece pod Miastkiem. 3-latka w ciężkim stanie śmigłowcem przetransportowano do szpitala w Koszalinie.Jak informuje rzecznik policji, chłopiec przedostał się z tylnego na przednie siedzenie samochodu audi, którym przyjechał z dziadkiem i ojcem. Dziadek kierował. Gdy mężczyźni oddalili się od auta, chłopiec przekręcił kluczyk w stacyjce.

Będące na wstecznym biegu auto ruszyło. 3-latek wyskoczył z samochodu wpadając pod koła. Samochód przejechał po dziecku.

Ma wielonarządowe obrażenia. Jego stan określany jest jako ciężki. Z miasteckiego szpitala śmigłowcem przetransportowano go do Koszalina.

Opiekunowie dziecka byli trzeźwi. Policja wyjaśnia dokładne okoliczności tego wypadku.

Do sprawy wrócimy.

http://miastko.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1205595,smiertelny-wypadek-w-lodzierzy-nie-zyje-dwoch-mieszkancow,id,t.html;Przeczytaj też o śmiertelnym wypadku w Łodzierzy


Jesteś na profilu Mateusz Węsierski - stronie mieszkańca miasta Miastko. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj