To konto zostało zablokowane

Jeśli to Twoje konto skontaktuj się z nami w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji

Wakacyjny turniej piłki nożnej na Orliku. Organizatorzy apelują o zgłaszanie się do gry

2013-07-22 12:58:57

Dwa miasteckie osiedla połączyły siły, by zapewnić dzieciom dodatkową, wakacyjną atrakcję. W piątek 26 lipca na stadionie Orlik przy ul. Słupskiej organizują wakacyjny turniej p.n. „Wakacje z piłką nożną”.Dla najlepszych zespołów przewidziano nagrody, a wszyscy uczestnicy będą mogli skorzystać z grillowanych potraw. Aby zgłosić się do gry, wystarczy stawić się w piątek 26.07 od godz. 10.00 na Orliku.

- Na organizację turnieju mamy publiczne fundusze i chcemy dobrze je wykorzystać. Dlatego do udziału zapraszam jak największą liczbę dzieci - mówi Marek Klepczarek z zarządu Osiedla nr 1, który turniej organizuje wspólnie z zarządem Osiedla Niepodległości.

Wakacyjny turniej podzielony został na trzy grupy wiekowe. Pierwsza to uczniowie klas I – IV szkół podstawowych, druga to starsi z klas V- VI, a trzecia to gimnazjaliści.

http://miastko.naszemiasto.pl/artykul/1936217,turniej-rycerski-i-zabawa-plenerowa-na-urodziny-debu,id,t.html;Przeczytaj też o urodzinach dęba Wojsława


Jesteś na profilu Mateusz Węsierski - stronie mieszkańca miasta Miastko. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj