To konto zostało zablokowane

Jeśli to Twoje konto skontaktuj się z nami w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji

Remonty dróg dokuczliwe dla przechodniów. Asfalt lepi się do butów, a grys sypie na chodniki

2013-06-14 00:00:44

Remonty dróg dokuczają mieszkańcom. Taki wniosek płynie ze skarg przekazywanych do naszej redakcji.Przechodniów denerwuje rozsypywanie sypkiego grysu na roztopioną masę.

- W czwartek łatali w ten sposób dziury na ulicy Armii Krajowej, naprzeciwko banku PKO BP. Nie dość, że klei się to do butów, to jeszcze sypki grys jest rozrzucany przez jadące samochody. Drobinki trafiły nawet moje dziecko gdy byliśmy na chodniku - narzeka mieszkaniec Miastka . - Czas zapytać władze czy mogą znaleźć inny sposób na remonty dróg, bo ten jest bardzo dokuczliwy. Jestem też ciekaw czy ktoś to po zastygnięciu masy posprząta, bo teraz mnóstwo tego grysu na ulicy i chodnikach.

Wiceburmistrz Tomasz Zielonka mówi, że gmina stara się łatać dziury najtańszym sposobem.

- Grysik musi związać lepiszcze. To konieczne, a luźne pozostałości zostaną zamiecione - odpowiada Zielonka. - Bezpośrednio po wykonaniu naprawy może wystąpić niekomfortowa sytuacja przedstawiona przez Czytelnika. Niestety, tylko na taką technologię nas w tej chwili stać.

http://miastko.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1878902,wiceburmistrz-zielonka-krytykowany-za-asfalt-twierdzi-ze,id,t.html;Przeczytaj też o krytyce wiceburmistrza Zielonki, któremu wykonano asfaltowy wjazd


Jesteś na profilu Mateusz Węsierski - stronie mieszkańca miasta Miastko. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj