To konto zostało zablokowane

Jeśli to Twoje konto skontaktuj się z nami w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji

Regaty w Bobięcinie, o błękitną wstęgę, a wieczorem szanty i ognisko

2013-09-05 12:42:58

Już w sobotę VIII Regaty o Błękitną Wstęgę jeziora Bobięcino. Imprezę organizuje szkoła żeglarska Adkonis. Dla widzów wstęp wolny, a załogi muszą zapłacić 65 zł. Regaty w Bobięcinie zakończy wspólne śpiewanie szant.Dotychczas udział zapowiedziało 16 dwuosobowych załóg, ale przyjmowane są kolejne zgłoszenia. Rok temu w regatach brało udział 19 załóg.

Regaty w Bobięcinie (gm. Miastko) rozpoczynają się o godz. 10.00 w sobotę 7 września. O godz. 11.00 pierwszy bieg, o 12.30 drugi, a o 14.00 trzeci. O godz. 16.00 przewidziano obiad, a o godz. 18.00 uroczyste zakończenie imprezy i ognisko z wspólnym śpiewaniem szant.

Organizatorzy zapewniają zabezpieczenie ratownicze jachtów podczas regat, obiad oraz możliwość rozstawienia namiotu i noclegu na polu namiotowym.

Opłata zgłoszeniowa to 65 zł od jachtu.

http://jachty.org/VIIIRegaty_o_blekitna_wstege_Jeziora_Bobiecino_jachty_go,itemQQid_item,12.html;Szczegóły na stronie organizatora

- W czasie trwania regat widzowie będą mieli utrudniony dostęp, bo łodzie wypłyną daleko na jezioro. Sądzę, że warto pojawić się przed zakończeniem imprezy. Serdecznie zapraszam też żeglarzy do wzięcia udziału w regatach - zachęca Łukasz Adkonis, właściciel szkoły żeglarskiej.
Jesteś na profilu Mateusz Węsierski - stronie mieszkańca miasta Miastko. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj