To konto zostało zablokowane

Jeśli to Twoje konto skontaktuj się z nami w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji

Radna Ewa Szyca zostanie szefową biblioteki. Zarekomendowała ją komisja konkursowa

2013-09-11 09:52:37

Zgodnie z przewidywaniami, radna Ewa Szyca została wskazana jako najlepszy dyrektor Biblioteki Miejskiej. Była jedyną kandydatką, a teraz jeszcze wskazanie komisji konkursowej musi zatwierdzić burmistrz. To jednak raczej formalność.- Komisja przegłosowała jednogłośnie kandydaturę tej pani - mówi wiceburmistrz Tomasz Zielonka, przewodniczący komisji konkursowej.

Zasiadał w niej także sekretarz Jan Gajo, naczelnik oświaty Jerzy Wójtowicz, przewodniczący Rady Tomasz Borowski i urzędowa kadrowa Karolina Krupińska.

Radna Szyca musiała rozwiązać test. Jak informuje Zielonka, efekt jej pracy był zadowalający, bo uzyskała prawie maksymalną ilość punktów.

- Po rozmowie kwalifikacyjnej komisja stwierdziła, że pani Szyca nadaje się do objęcia funkcji dyrektora biblioteki - podkreśla Zielonka.

W rękach burmistrza leży decyzja o wyznaczeniu okresu zatrudnienia Szycy.

W razie zatrudnienia w bibliotece, Ewa Szyca musiałaby oddać mandat radnej. Podobnie jak Paweł Biernacki (PO), który od września objął funkcję dyrektora Zespołu Szkół w Dretyniu.

Ewę Szycę w Radzie Miejskiej zastąpiłby Jerzy Cieciórski.

Jaką wizję rozwoju biblioteki ma radna Szyca? O tym przeczytasz w piątek 20.09 w Dzienniku Powiatu Bytowskiego.

http://miastko.naszemiasto.pl/artykul/1989724,miastko-ma-dwa-fotoradary-to-tylko-obudowa-komendant-podaje,id,t.html;Przeczytaj też o zamieszaniu z fotoradarami


Jesteś na profilu Mateusz Węsierski - stronie mieszkańca miasta Miastko. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj