To konto zostało zablokowane

Jeśli to Twoje konto skontaktuj się z nami w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji

Policjant skazany za kradzież pompki. 1000 zł grzywny i groźba utraty pracy

2013-08-16 22:51:00

Policjantz Miastka został skazany za kradzież elektrycznej pompki do pompowania kół. Urządzenie wziął z rozbitego, prawie nowego, audi a1. Dlaczego funkcjonariusz zdecydował się na ten krok?- Powiedział, że mu się przyda - zeznał Mateusz K., do niedawna kolega policjanta, który był kierowcą tego auta.

Sąd Rejonowy w Miastku wymierzył mu karę grzywny w wysokości 1000 zł i zwrot kosztów sądowych. Jako osoba skazana straci pracę w służbach mundurowych. Ogłoszony w środę wyrok nie jest prawomocny.

- O pracy w policji marzyłem od dzieciństwa. Nie pozwoliłbym sobie na ryzyko utraty jej z takiego powodu - zapewnia Piotr G., policjant skazany za kradzież kompresora.

http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/969249,policjant-z-miastka-skazany-za-kradziez-elektrycznej-pompki,id,t.html;Więcej o wyroku w serwisie www.dziennikbaltycki.pl

Szczegółowy opis z zeznaniami świadków w Dzienniku Powiatu Bytowskiego z 16.08 http://www.prasa24.pl/gazeta/dziennik-baltycki/;Ściągnij elektroniczną wersję gazety.


Jesteś na profilu Mateusz Węsierski - stronie mieszkańca miasta Miastko. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj