To konto zostało zablokowane

Jeśli to Twoje konto skontaktuj się z nami w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji

Oskarżony o obcowanie płciowe z 14-latką. 28-latkowi grozi do 12 lat pozbawienia wolności

2013-08-16 14:37:44

Zarzut wykorzystania seksualnego osoby poniżej 15 roku życia usłyszał 28-letni mieszkaniec gm. Kołczygłowy. Za obcowanie płciowe z 14-latką grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności . Sprawę zgłosił ojciec dziewczyny.- Wobec oskarżonego zastosowano środek zapobiegawczy w postaci dozoru policyjnego z zakazem kontaktowania się z pokrzywdzoną i zakazem opuszczania kraju - mówi Ryszard Krzemianowski z Prokuratury Rejonowej w Bytowie.

Śledczy nie chcą ujawniać szczegółów tej sprawy. Jasne jest, że działa się to w gm. Kołczygłowy, a pokrzywdzona i oskarżony są mieszkańcami pobliskich miejscowości.

Z naszych informacji wynika, że 28-latek nie przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Obcowanie płciowe z osobą poniżej 15 roku życia jest karalne. Jak informuje prokuratura, pokrzywdzona skończy 15 rok życia w październiku.

Do przestępstwa miało dojść 11 sierpnia w miejscu zamieszkania 28-latka. Sprawę zgłosił ojciec dziewczyny.

Oskarżonemu za obcowanie płciowe z osobą poniżej 15 roku życia grozi od 2 do 12 lat pozbawienia wolności.

http://bytow.naszemiasto.pl/artykul/1764179,bytowska-prokuratura-sprawdzi-czy-starszy-mezczyzna,id,t.html;Przeczytaj też o mężczyźnie, który miał molestować kilkuletnich chłopców


Jesteś na profilu Mateusz Węsierski - stronie mieszkańca miasta Miastko. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj