To konto zostało zablokowane

Jeśli to Twoje konto skontaktuj się z nami w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji

Natalia Kaźmierczak w półfinale Miss Polski. Matura zdana. Teraz czas na konkurs piękności

2013-06-19 19:20:38

19-latka z Gostkowa jest o krok od finału konkursu piękności Miss Polski. Natalia Kaźmierczak przebrnęła już przez ćwierćfinał ogólnopolski i jest w półfinale. Wcześniej wygrała konkurs Miss Ziemi Pomorskiej.Ćwierćfinał zorganizowano w Belvedere Residence w Warszawie. Licealistka z Gostkowa rywalizowała w grupie ok. 150 dziewcząt. Do półfinału dostało się 1/3 z nich. To kolejny sukces w rywalizacji, którą na etapie wyborów Miss Ziemi Pomorskiej określała jako chwilową przygodę. Jak teraz do tego podchodzi, gdy jest na dobrej drodze do finału prestiżowego konkursu Miss Polski?

- Dopóki mam dobrą passę, to korzystam z tego - mówi Natalia Kaźmierczak. - Dzięki temu konkursowi spotkało mnie wiele ciekawych przygód, jak np. wręczanie nagród podczas Top Trendy w Sopocie.

Spotkała tam Natalię Szroeder, bytowską licealistkę, której kariera muzyczna ostatnio nabiera tempa dzięki utworom nagrywanym w duecie z raperem Liberem. Natalia Kaźmierczak Natalię Szroeder zna, bo obie uczęszczały do LO w Bytowie. Natalia Szroeder maturę ma za rok, a Natalia Kaźmierczak egzamin za sobą. Z wstępnych, ustnych wyników dowiadujemy się, że oprócz wrodzonego piękna, półfinalistka konkursu Miss Polski jest też inteligentna. Na egzaminie z języka angielskiego otrzymała 87 proc. w punktacji, a z języka polskiego aż 90 proc.

- Nie liczę szczególnie na przejście do finału Miss Polski. Liczę na dobrą zabawę, a wynik to kwestia jurorów - komentuje.

19 czerwca zaczyna 10-dniowe zgrupowanie przed półfinałem, który zaplanowano na 29 czerwca w Kozienicach. Jeśliby tam się Natalii udało, to w grudniu byłaby w finale Miss Polski.

Uczestniczka konkursu podkreśla, że nie liczy się tylko uroda. Oceniany jest też chód i predyspozycje intelektualne. Natalia Kaźmierczak przeszła te kryteria bez problemu. Zapewnia też, że nie spotkała się z nieuczciwą konkurencją ze strony rywalek.

- Na każdy etap idę z taką trwogą, ale później jestem mile zaskoczona. Poznałam kilka dziewczyn z warszawskiego grona i są naprawdę świetne - opowiada.

Uczestnictwo w programach typu Top Model z góry odrzuca uważając, że trzeba być tam kontrowersyjnym, a uważa siebie za osobę naturalną. Myślała o wstąpieniu w zawód modelki w naturalny sposób, poza telewizyjnym show, ale tylko jako zajęcie dodatkowe.

- Nie mogłoby to kolidować ze studiami, na które się wybieram - zaznacza.

Miss ma zamiar studiować inżynierię materiałową na politechnice. Teraz to dla niej wielka niewiadoma, bo czeka na wyniki. W drodze na studia i po koronę Miss Polski wspiera ją rodzina.

- Chłopak i rodzina to osoby, które wspierają mnie na każdym etapie, bez względu na wyniki, chociaż cieszą się gdy są wygrane - komentuje ćwierćfinalistka konkursu Miss Polski.

http://czluchow.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1870813,miss-polski-ziemi-pomorskiej-2013-wybrana-zdjecia-film,id,t.html;Przeczytaj też o finale konkursu Miss Polski Ziemi Pomorskiej

Jesteś na profilu Mateusz Węsierski - stronie mieszkańca miasta Miastko. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj