To konto zostało zablokowane

Jeśli to Twoje konto skontaktuj się z nami w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji

Moto Folk 2013. Parchowo zaprasza. Będą konkursy dla motocyklistów

2013-08-07 09:16:00

Piknik motocyklowy z ciekawymi konkursami i występami artystycznymi. Już w sobotę w Parchowie Moto Folk 2013 Kaszuby, tradycyjna letnia impreza, jedna z najpopularniejszych w powiecie bytowskim.- To doskonała okazja do dobrej zabawy. Impreza wystartuje o godzinie 17.00. Jak co roku zaplanowaliśmy spotkanie z motocyklistami, którzy przejadą ulicami Parchowa. Przewidziany jest też poczęstunek i dyskoteka. Warto przyjechać - zachęca Andrzej Dołębski, wójt Parchowa.

Każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie zabawa dla małych i dużych, młodych i starszych. Od 17.00 rozpoczną się szarady i zabawy dla dzieci. Następnie podziwiać będziemy piękne żelazne rumaki na paradzie motocykli, które przejadą ulicami Parchowa. O 19.00 wystąpi zespół rockowy Drive, który rozkręci imprezową atmosferę pikniku, a o godz. 20.00 będziemy mogli wsłuchać się w rytm muzyki klezmerskiej w wykonaniu zespołu Neoklez. O godz. 21.00 czas na rockowe nuty i bluesa serwowane przez zespół Nadmiar.

- Zapewnią nadmiar piknikowych wrażeń - uśmiecha się wójt Parchowa.

Na koniec, od godz. 22.00, muzyka dance w wykonaniu Q-bas. O północy emocje sięgną zenitu. Podziwiać będziemy sztuczne ognie, które rozbłysną na rozgwieżdżonym niebie. To jednak nie koniec, gdyż od godz. 00.30 przewidziane jest deptanie trawy, czyli dyskoteka do białego rana.

- Piękna pogoda już została zamówiona. Wobec tego wystarczy przyjść, bo warto. Naprawdę będzie się działo - zachęca raz jeszcze wójt Dołębski, który motocyklowy styl imprezy promuje również dlatego, że sam jest… motocyklistą.

Podczas tegorocznego Moto Folku w Parchowie nie zabraknie prób dla motocyklistów. Będą walczyć o statuetkę Super Bikera. Aby ją zdobyć będą wyciskać silnik motocyklowy, rzucać głowicą i sprawdzać się w konkurencjach sprawnościowych oraz jeździe na motocyklu. W turnieju motocyklistów oczywiście może wziąć udział każdy, kto na dwóch kołach przyjedzie tego dnia do Parchowa.

Organizatorzy zapraszają na Moto Folk 2013.

http://bytow.naszemiasto.pl/artykul/1132417,nielegalne-turnieje-pokera-w-parchowie-odbywaly-sie-w,id,t.html;Przeczytaj też o nielegalnych turniejach pokera w Parchowie


Jesteś na profilu Mateusz Węsierski - stronie mieszkańca miasta Miastko. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj