To konto zostało zablokowane

Jeśli to Twoje konto skontaktuj się z nami w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji

Modernizacja kąpieliska w Świeszynie. Przetarg wygrała firma Ankra Bis z Bytowa

2013-08-21 18:10:53

Modernizacja kąpieliska w Świeszynie będzie wykonana przez bytowską firmę Ankra Bis. Przedsiębiorstwo zaoferowało 398 tys. zł. Nie było innych firm zainteresowanych tą inwestycją.Gmina zaoszczędzi, bo przewidywała wydanie nieco ponad 400 tys. zł.

W zakresie robót przewidziano budowę nowego pomostu, murowany budynek przeznaczony na toalety, szutrową drogę dojazdową i miejsce do wodowania łodzi.

Przy plaży powstanie też plac zabaw, ale to zadanie w ramach odrębnego przetargu organizował MGOK Miastko. Pozyskał na nie 25 tys. zł dotacji z Lokalnej Grupy Działania Wrzeciono.

Otwarto już oferty firm zainteresowanych budową placu zabaw. Rozpiętość cen jest znaczna, od 50 do 80 tys. zł. W kosztorysie przewidziano 59 tys. zł.

Oferty muszą być jeszcze sprawdzone pod kątem formalnym. Dopiero wówczas przetarg będzie rozstrzygnięty.

Modernizacja kąpieliska w Świeszynie ma się rozpocząć we wrześniu.

http://miastko.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1898218,kapielisko-w-swieszynie-bedzie-zmodernizowane-teraz-raczej,id,t.html;Przeczytaj więcej o modernizacji kąpieliska w Świeszynie


Jesteś na profilu Mateusz Węsierski - stronie mieszkańca miasta Miastko. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj