To konto zostało zablokowane

Jeśli to Twoje konto skontaktuj się z nami w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji

Kibice Startu Miastko wracają na stadion. PZPN pozwala na dopingowanie za bramką

2013-08-20 23:43:56

Polski Związek Piłki Nożnej zmienia zdanie. Kibice Startu Miastko będą mogli obserwować mecze. Nie na trybunach, bo te są remontowane, lecz za bramką od strony boiska Orlik.- Rozmawiałem z prezesem Pomorskiego Związku Piłki Nożnej, który zgodził się na ulokowanie kibiców w tym miejscu. Wkrótce na potwierdzenie tych słów dostaniemy pismo z PZPN - mówi Jan Ponulak, prezes Startu Miastko.

Dotychczas z obozu Startu pojawiały się sprzeczne informacje. Na klubowym profilu w portalu społecznościowym przed sobotnim meczem pojawiła się informacja, że zawodników dopingować można zza bramek.

Tuż przed rozpoczęciem gry zabronił tego obserwator PZPN, co zbulwersowało kibiców. Doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy fanami a działaczami Startu.

Przypomnijmy, że budowa nowych trybun rozpoczęła się z ponad miesięcznym opóźnieniem, chociaż rok temu władze miasta obiecywały, że zdążą przed sezonem.

Jakby tego było mało, wybudowana zostanie tylko połowa trybun. Druga część ma być utworzona dopiero za rok.

Siedziska będą ulokowane bliżej płyty głównego boiska by w przyszłości zmieściło się za nimi pełnowymiarowe boisko ze sztuczną nawierzchnią.

Władze klubu wymogły też budowę przyłącza wodociągowego do nawadniania murawy.

Pierwszy mecz z udziałem kibiców w sobotę 31 sierpnia, bo w najbliższy weekend Start gra na wyjeździe w Debrznie.

http://miastko.naszemiasto.pl/artykul/1955846,wyscigi-hulajnog-na-kaczym-dolku-zapisy-trwaja-start-w,id,t.html;Przeczytaj też o wyścigach hulajnóg na Kaczym Dołku


Jesteś na profilu Mateusz Węsierski - stronie mieszkańca miasta Miastko. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj