To konto zostało zablokowane

Jeśli to Twoje konto skontaktuj się z nami w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji

Kąpielisko w Świeszynie będzie zmodernizowane. Teraz raczej odstrasza potencjalnych użytkowników

2013-06-16 17:06:45

Na razie odstrasza potencjalnych użytkowników, ale we wrześniu kąpielisko w Świeszynie będzie zmodernizowane. Władze Miastka przeznaczyły na to ponad 200 tys. zł.
W planie jest budowa zupełnie nowego pomostu i placu zabaw dla dzieci.

Jak na razie kąpielisko w Świeszynie raczej odstrasza, a nie zachęca do kąpieli. Wszechobecne glony, zardzewiałe barierki, śmieci i krzywy pomost – to nie jest dobra wizytówka turystyczna gminy Miastko.

Dyrektor Ośrodka Sportu i Rekreacji obiecuje, że zanim dojdzie do modernizacji, kąpielisko będzie przygotowane do sezonu.

- Do 1 lipca usuniemy glony i roślinność podwodną, posprzątamy i zapewnimy dwóch ratowników - obiecuje dyrektor Lech Warsiński.

Niestety, nie ma środków na modernizację kąpieliska miejskiego nad jeziorem Lednik. Gminie nie udało się pozyskać dotacji z Lokalnej Grupy Rybackiej.

http://miastko.naszemiasto.pl/galeria/opis/1708031,powiat-zimowa-kapiel-morsow-z-miastka-w-jeziorze-lednik,galeria,id,t,tm.html;Przeczytaj też o zimowej kąpieli morsów w jeziorze Lednik


Jesteś na profilu Mateusz Węsierski - stronie mieszkańca miasta Miastko. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj