To konto zostało zablokowane

Jeśli to Twoje konto skontaktuj się z nami w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji

Fontanna w Piaszczynie ma być ozdobą wsi. Zasponsorował ją Bolesław Prondziński

2013-08-21 10:22:07

Miastko ma fontannę, więc Piaszczyna nie będzie gorsza. W sołeckim stawie ustawiono wodotrysk podświetlany nocą. Fontanna w Piaszczynie została sfinansowana przez miejscowego przedsiębiorcę – Bolesława Prondzińskiego.
- To prezent z okazji 19-lecia mojej firmy. Za rok, z okazji 20-lecia, ustawimy tam drugą fontannę, wysoką na 8 metrów - zapowiada właściciel firmy Ex – Pro.

Prondziński zasponsorował też utworzenie placu zabaw i miejsca do wypoczynku nad stawem w Piaszczynie. Obiekt ten wkrótce powstanie.

Fontanna i plac do wypoczynku mają być dopełnieniem remontu drogi krajowej, który dobiega końca.

- Nasza wieś pięknieje w oczach - cieszy się radny Piotr Milda.

http://www.dziennikbaltycki.pl/artykul/886342,gmina-miastko-piaszczyna-poszla-pod-prad-protestow-bedzie-biogazownia,id,t.html;Przeczytaj też o budowie biogazowni w Piaszczynie


Jesteś na profilu Mateusz Węsierski - stronie mieszkańca miasta Miastko. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj