To konto zostało zablokowane

Jeśli to Twoje konto skontaktuj się z nami w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji

Film upamiętniający ofiary drogowej tragedii. Wspólny pogrzeb w czwartek o godz. 11.00

2013-08-26 20:54:14

Film upamiętniający ofiary tragicznego wypadku w Czarnej Dąbrówce cieszy się coraz większą popularnością w internecie. Teledysk zawiera m.in. zdjęcia opublikowane w serwisach www.bytow.naszemiasto.pl i www.miastko.naszemiasto.pl.20-letni Kamil, 23-letni Mariusz i 19-letni Grzegorz z Jerzkowic oraz 20-letni Karol z Czarnej Dąbrówki. To ofiary śmiertelne najtragiczniejszego w dziejach Czarnej Dąbrówki wypadku drogowego i jednego z najtragiczniejszych w powiecie bytowskim. Zginęli wbijając się z impetem w drzewo, ok. 2 kilometry za Czarną Dąbrówką na drodze wojewódzkiej nr 211.

Mieli zamiar jechać przez Podkomorzyce do Gogolewka, na Festyn Słonecznikowy. Nie dojechali. Społeczeństwo jest wstrząśnięte rozmiarem tragedii.

To najtragiczniejszy wypadek w historii gminy Czarna Dąbrówka, obok tragedii sprzed kilku lat w okolicach Kartkowa, gdy zginęli trzej młodzi mężczyźni.

W środę wspólny różaniec po codziennym nabożeństwie w kaplicy w Czarnej Dąbrówce.

Wspólny pogrzeb odbędzie się o godz. 11.00 w czwartek 29 sierpnia w kościele św. Stanisława Kostki w Czarnej Dąbrowce.

Zobacz film upamiętniający ofiary tragicznego wypadku. Nowe fakty, relacja strażaków z akcji ratowniczej, komentarz prokuratury i wypowiedzi osób, które znały zmarłych w piątek 30.08 w Dzienniku Powiatu Bytowskiego. Opublikujemy też wybrane komentarze internautów.http://bytow.naszemiasto.pl/artykul/galeria/1975000,wypadek-kolo-czarnej-dabrowki-vw-golf-uderzyl-w-drzewo-nie,id,t.html#6d447f2604471d86,1,3,4;Zobacz więcej zdjęć po wypadku w Czarnej Dąbrówce

Jesteś na profilu Mateusz Węsierski - stronie mieszkańca miasta Miastko. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj