To konto zostało zablokowane

Jeśli to Twoje konto skontaktuj się z nami w celu wyjaśnienia zaistniałej sytuacji

83-letni grzybiarz noc spędził w lesie. W oczekiwaniu na pomoc żywił się jagodami

2013-09-02 12:10:14

83-letni grzybiarz noc z soboty na niedzielę spędził w lesie żywiąc się jagodami. Mężczyzna stracił orientację. Początkowo poszukiwała go rodzina, ale w niedzielę rano postanowiono powiadomić policję. To była słuszna decyzja.- Policjanci z Tuchomia wspólnie z funkcjonariuszami ruchu drogowego, przy użyciu psa tropiącego, w krótki czasie znaleźli poszukiwanego mężczyznę - informuje Adam Zborowski z Komendy Powiatowej Policji w Bytowie.

Najpierw znaleziono rower mężczyzny. Kilometr dalej przebywał Alfons T. Był zdezorientowany i wyziębiony. Na miejsce wezwano karetkę pogotowia, ale okazało się, że grzybiarz był w dobrym stanie zdrowia.

Grzybiarz zeznał funkcjonariuszom, że przebywając całą noc w lesie żywił się jagodami. Mężczyzna został przewieziony do domu.

http://bytow.naszemiasto.pl/artykul/1933710,zagioniony-chlopiec-ktory-zabladzil-w-lesie-wrocil-juz-do,id,t.html;Przeczytaj też o chłopcu, który zabłądził w lesie


Jesteś na profilu Mateusz Węsierski - stronie mieszkańca miasta Miastko. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj