Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Start Miastko - Czarni Czarne 6:0. Festiwal strzelecki na ulicy Słupskiej

Mateusz Węsierski
Start Miastko - Czarni Czarne 6:0. Festiwal strzelecki na ulicy Słupskiej Mateusz Węsierski
To miał być trudny mecz na początek rundy wiosennej, a wyszła przysłowiowa „bułka z masłem”. Start Miastko pewnie pokonał Czarnych Czarne 6:0. Dzięki tej wygranej wiceliderzy zestawienia mają nad Startem już tylko 2 punkty przewagi.

Worek z bramkami otworzył Patryk Kapica, który w 17 minucie po rzucie rożnym dał gospodarzom prowadzenie. Na 2:0 w 33 min. podwyższył kapitan Krzysztof Bryndal. Bezbłędnie wykonał rzut karny po faulu na Piotrze Szłapińskim, który w 45 minucie podwyższył wynik na 3:0.

7 minut po rozpoczęciu drugiej połowy Łukasz Mostowski rozpoczął drugą część festiwalu strzeleckiego. Rafał Żukowski nie chciał być gorszy, więc już w 57 min. podwyższył na 5:0. Bramka meczu należała jednak do kapitana. W 70 min. Krzysztof Bryndal pokonał bramkarza gości strzelając bezpośrednio z rzutu rożnego.

Za tydzień Start gra na wyjeździe w Bruskowie Wielkim.

Komentarze po meczu oraz o rezygnacji Czarnych z walki o IV ligę przeczytasz w piątek 21.03 w Dzienniku Powiatu Bytowskiego.

Start Miastko – Czarni Czarne 6:0 (3:0)
Bramki: 1:0 – Patryk Kapica (17), 2:0 – Krzysztof Bryndal (33, rz.k.), 3:0 – Piotr Szłapiński (45), 4:0 – Łukasz Mostowski (52), 5:0 – Rafał Żukowski (57), 6:0 – Krzysztof Bryndal (70)